top of page

Üyelik Sözleşmesi

AŞAĞIDAKİ ŞARTLARI LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUNUZ 

www.bibeautyglobal.com, tüm TÜRKİYE'YE açık sanal bir alışveriş sitesidir.Tüm üyeler için verilen hizmetler standart ve ücretsizdir. Siteyi kullanmanız ve kişisel bilgileriniz yer alacağı üyelik formunu doldururken aşağıdaki şartları peşinen kabul etmiş sayılmaktasınız. Bi Beauty Global aşağıdaki hükümleri ve genel kullanım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Aşağıdaki maddelere dayanarak Bi Beauty Global, üyenin siteyle olan bağlantısına son verebilir bunun sonucunda aşağıda belirtilen maddelere kişi ve kişilerin  teşebbüsünde kanuni haklarını saklı tutar.

ÜYELİK KULLANIMI VE GÜVENLİK 

1-Genel ahlak kurallarına aykırı ifadeleri ve TC. yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye yüklenmesinde, eksik, yanlış, yanıltıcı, hakaret dolu bilgilerin siteye yüklenmesi durumunda bulunmak.

2-Sitedeki her türlü materyallerin kısmen ya da tamamıyla alınıp kopyalanması , kişi ve kişilere özgü kullanımı ve kamuoyunda yanlış bilgilerin edinilmesini sağlayıcı durumlarda bulunmak.
 
3-Üyelere verilen ya da her üyenin kendisinin belirlediği kullanıcı adı, şifre gibi siteye giriş için gerekli olan bilgilerin kullanım haklarının 3. şahıslara ve kurumlara devredilmesi veya kullanımına izin verilmesinde direk olarak o üye sorumludur.
Üye internet'te başka bir kullanıcının IP adresini, e-posta adresini kullanıcı adı ve şifresini kullanamayacağı gibi başka üyelere ait özel bilgilere de ulaşamaz ve kullanamaz. Site de bu şekilde bilgi hırsızlığı teşebbüsünde bulunmak.

4-Sitenin güvenliğini tehdit edecek, yazılımların çalışmasını engelleyecek, bilgi hırsızlığı ve o bilgilerin kullanımı, silinmesi, değiştirilmesi teşebbüsünde bulunmak. 

5-Yukarıdaki maddelere ulaşmaya ve uygulamaya çalışmış olmak, haksız menfaat  kazanmaya çalışmak gibi teşebbüslerde bulunan kişi ve kişileri Bi Beauty Global’in tespiti sonucunda Bi Beauty Global; TC kanunlarının vermiş olduğu haklardan yararlanıp bu tür kişi ve kişilere dava açmak, üye veya üyelerin üyeliğini iptal etmek ve satış sözleşmesini tek taraflı fes ederek, sitede barındırmama hakkı bulunmaktadır.

6-Üye, www.bibeautyglobal.com.tr sitesinden ve verdiği hizmetlerden yararlanırken Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası diğer ilgili mevzuat hükümleri ile Bi Beauty Global' in hizmetleriyle ilişkili yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, maddi ve manevi her türlü sorumluluk üye'ye aittir.

7-Bi Beauty Global üyesi, diğer üyelerin ve ziyaretçilerin Bi Beauty Global' i kullanmasına engelleyici, zorlaştırıcı teşebbüslerde bulunamaz. Bu teşebbüslerde bulunan üyelerin üyeliği hızlı bir şekilde iptal edileceği gibi sonucunda oluşabilecek hukuki, cezai sorumluluğu kabul etmiş sayılmaktadır.

8-İş bu sözleşmede olduğu gibi üye Bi Beauty Global' i kullanırken genel kurallara uymaması sebebiyle Bi Beauty Global tarafından geçici veya süresiz olarak Bi Beauty Global sanal alışveriş sitesinden dışlanarak üyeliği iptal edilebilir.

9-Bi Beauty Global' de sunulan her türlü makale, açıklama, logo, fotoğraf, görüntü, video, ses gibi materyallerin her hakkı saklıdır. İzinsiz olarak ticari ya da kişisel amaçlarla kullanılamaz. Bu sitede yer alan her türlü unsurun başka bir yerde kullanımı Bi Beauty Global'in bilgisi dışında kesinlikle yasaktır.

10-Üye Bi Beauty Global’ den kopyası alınmış hiç bir materyal üzerinden Telif hakkı, Ticari Marka ve her türlü Fikir Sanat Eserleri Kanunu kapsamı verilerini silemez ve çıkartamaz.

Bi Beauty Global ile üye arasındaki yazışmaların yedeklerinin alınması kişilerin kendi sorumluluğundadır. Yazışmaların alınmaması nedeniyle kaybolma, hasar görme ve silinmesinden dolayı oluşabilecek arızalar da Bi Beauty Global sorumlu tutulamaz.

Bi Beauty Global sitesinde satışa sunduğu her türlü ürünleri satıştan kaldırma, ürün fiyatlarının değişkenliği, hizmet versiyonları kullanım şartları vb. sitenin genel yapısını oluşturan materyallerin değişikliğini yapma hakkını elinde tutar.

Bi Beauty Global' e üye olan her ziyaretçi e-bülten üyeliğinde iletişim adreslerini sisteme tanımladığı anda Bi Beauty Global üzerinden gelen her türlü ticari elektronik iletileri kabul etmiş sayılır.

Üye site kullanıcısı eğer Bi Beauty Global' den gelen ticari elektronik iletileri almak istememe durumunda info@www.bibeautyglobal.com ’ a bu isteğini dile detiren e-mail atarak bu tür iletilerin gelmesini engelleyebilir.

Bi Beauty Global, üyenin sözleşmedeki hizmetlerden, teknik arızalar ve olağanüstü durumlar (ülke genelinde) yararlandırıp, sisteme giriş izinlerini üyenin sisteme tanımladığı kişisel bilgilerinin yasal zorunluluklar hariç üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşmayacağına kabul ve taahhüt eder. Üye ya da üyelerin Bi Beauty Global' in çalışmasına engel olacak ve bu yönce arızalar çıkarmaya teşebbüs ya da teşebbüslerinin tespit edilmesi veya TC resmi makamlarından üye ya da üyelere yönelik suç duyurusu, soruşturma istemi gelmesi sebebiyle Bi Beauty Global, ilgili üye ya da üyelerin kimlik bilgilerini  araştırma ya da açıklama hakkına sahiptir.

Bi Beauty Global verdiği hizmetin sürekliliğini sağlamak için dönem dönem siteyi durdurma, web sitesi üzerindeki görsel dizayn değişiklikleri gibi sitenin üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda değişiklikleri mevcut üyesini bilgilendirmek amacıyla üyesine ileti yollarıyla ulaşır. Bu durumdan dolayı bu tür iletileri almayı üye olunduğu anda bu maddeyi kabul etmiş sayılır

Üye, bu üyelik ve kullanım şartlarının tüm maddelerini okumuş, anlamış, kabul etmiş ve kendisiyle ilgili verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt etmiş sayılmaktadır.

Bi Beauty Global üyesi, yeni üyelik bölümündeki formu doldurduktan sonra işbu sözleşmede belirtilmiş şartlara uyulması ile kullanıcı adını ve şifresini girerek www.bibeautyglobal.com' u kullanmaya başlayabilir.

 

 

Ürün fiyatı, özellikleri ve promosyonları haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bi Beauty Global, internet sitesi veya e-posta içeriğinde oluşabilecek tipografi ve yayın hatalarından sorumlu değildir. Ürün resimleri sunum amaçlıdır standart ürünlerden farklı görünebilir.

Kaynak belirtmeden içerik kullanılamaz, izinsiz alıntı yapılamaz.

SAYGILARIMIZLA

bottom of page